promowane

Jak rozszyfrować kobietę?

Jak rozszyfrować kobietę?

Nie brakuje mężczyzn, którym wydaje się, że wiedzą absolutnie wszystko o tym jak podrywać kobiety. Często są oni jednak w błędzie, gdyż przepis na udane uwodzenie po prostu nie istnieje. pogłębiając swoją wiedzę o kobietach i tym, czego spodziewają się po mężczyznach, można jednak zwiększyć znacząco swoje szansę na udany podryw.

Czego chce kobieta?

Warto zauważyć, ze dzisiaj oczekiwania kobiet są zdecydowanie bardziej zróżnicowane niż kiedyś. Rzecz w tym, że wedle starego modelu, mężczyzna powinien posiadać określone cechy, takie jak zrównoważenie emocjonalne, czy zdolność do dominacji. Dzisiaj nadal są kobiety, które właśnie tego spodziewają się po mężczyznach. jednakże, postępujące równouprawnienie i zatarcie jasnego podziału ról społecznych sprawił, że wiele kobiet ma zupełnie inne oczekiwania wobec mężczyzn. Spodziewają się po nich często otwartości emocjonalnej, wrażliwości i inteligencji. Ponadto, pragną również mieć wspólne pasje ze swoimi partnerami. Okazuje się więc, że sztuką jest dzisiaj nie tyle spełniać oczekiwania kobiet, co raczej odkryć jakie one są. Od tego zależy, czy podryw ma jakiekolwiek szanse powodzenia.

Pierwsze wrażenie kluczem do sukcesu

Niewątpliwie, oszacowanie oczekiwań kobiety możliwe jest dopiero po rozpoczęciu rozmowy. Jednakże, podryw rozpoczyna się już wcześniej. Nie do przecenienia jest bowiem wartość pierwszego wrażenia. Zarówno kobiety jak i mężczyźni oceniają swoich potencjalnych partnerów w pierwszych sekundach po ich dojrzeniu. Pierwsze wrażenie może więc przekreślić szansę na sukces, jak i znacząco je zwiększyć. Co zrobić, aby mieć pewność, że na wstępie wywiera się dobre wrażenie?

Czy pewność siebie jest kluczem do udanego podrywu? Dowiedz się więcej na stronie uwodzenie.org

Należy przede wszystkim zadbać o schludność. Czyste, niezniszczone ubranie jest niezwykle ważne. Ponadto, dobrze jest zadbać również o cerę i włosy. Warto podkreślić, że aby wywrzeć dobre wrażenie nie trzeba wcale być wyjątkowo przystojnym. Zdecydowanie ważniejsze jest, aby na pierwszy rzut oka było widać, że mężczyzna dba o siebie. Poza tym, istotna jest również mimika twarzy i komunikacja niewerbalna. Rzecz w tym, aby na twarzy pojawił się uśmiech, który zawsze robi lepsze wrażenie niż posępna twarz. Ponadto, od początku należy przyjmować maksymalnie otwartą pozycję. Osoby, które niewerbalnie okazują otwartość na innych są uważane za bardziej wartościowe.

Jak się dostosować?

Jeśli już uda się wywołać przynajmniej w miarę pozytywne pierwsze wrażenie przychodzi czas na właściwy podryw. W tym momencie większość mężczyzn ma największy problem. Często bowiem nie wiedzą jak właściwie prowadzić rozmowę. Okazuje się natomiast, że staje się to o wiele prostsze, jeśli pamięta się o tym, aby skupić się na kobiecie i dostosować się do tego o czym mówi. Chodzi o to, aby rozwijać tematy, które widocznie są dla niej ważne. Kiedy kobieta zaczyna opowiadać o swoich pasjach czy zainteresowaniach, koniecznie należy jak najdłużej rozwijać ten temat i wyrażać zainteresowanie nim. Dobrze jest również, o ile to tylko możliwe, okazać jakąś wiedzę w danym temacie.